حفاظت از سیستم فوق العاده “ADH”
گزینه های مختلفی در محافظت از میله ها وجود دارد و تعیین سیستم مورد استفاده در هر حالت به عهده مشتری است. معمول ترین ، با این وجود ، با این نوع ساختار رنگ آمیزی با رزین اپوکسی یا پلی استر است که به صورت الکترواستاتیکی به صورت پودر اعمال می شود و در کوره ای با لایه جامد کمتر از 60 میکرون پلیمری می شود. قبل از این عملیات آماده سازی سطح ، که حداقل شامل چربی زدایی و فسفاتاسیون در صورت عدم وجود اثری از زنگ زدگی و تمیز کردن مکانیکی برس و یا حتی در صورت زنگ زدگی ، تمیز کردن است. تمیز کردن می تواند حتی در صورت عدم وجود زنگ زدگی انجام شود ، به منظور افزایش چسبندگی لایه رنگ در صورت نشان دادن شرایط مکانی.

در صورت نیاز به حفاظت بیشتر ، الکترو گالوانیزه از قبل امکان پذیر است ، با ارائه تضمین بالاتر. هنگامی که سازه قرار است در یک فضای اکسید کننده خاص قرار بگیرد ، می توان فرایندی را تضمین کرد که آب مطلق فضای داخلی میله ها باشد بدون ایجاد انعطاف پذیری اضافی قابل توجه در واحد.

در مورد حوزه ها ، معمولاً روالهایی مشابه روش پلیمریزاسیون دنبال می شود. با قطرهای زیاد ، به دلیل افزایش ضخامت ، این روشهای درمانی گاهی مشکل ساز می شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، از یک تمیز کردن استفاده می شود و یک لایه زیرین و دو لایه پایان رنگ اپوکسی یا کلر با لاستیک استفاده می شود.

در هر صورت ، درمان سطحی سازه در سیستم ORTZ ذاتی نیست و باید در هر مورد با مشتری تنظیم شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *